Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamítnuto] nabor na admina na only dustII.V.02
Věk
12
Nick
IštoI Termix
Server
Only DUST II
Steam ID
76561199061610422
Měl jsem někdy ban
zatím nikdy sem na ničem nedostal ban
Odehraný čas
108 hodin na dalšim acc mam 307
Zkušenosti s adminováním
někdo kdo umí z python, cmd, visual studio code, dělám admina na mc serveru (známym).

Něco o mně:

Ahoj, jmenuji se Viktor, chodim do údlic do školy. bydlím v ústeckém kraji, rád sportuju hraju Florbal, učím se grafiku, a programovaní scriptu - i na kroužku. ve volném čase Hraji CS:GO, GTA, Fortnite, a kompetivní střílečky. Sem přátelský člověk.
Na serveru sem Dost aktivní od toho co sem ho začal hrát. a vím že adminu máte docela dost ale jak říkám specializuju se na programování. kdyby byly otázky pište.

Předem děkuji za jakoukoliv odpověd [Image: heart.png]
S pozdravem Viktor.
secret
Ahoj.
Takže začneme od začátku, tvoje žádost vypadá ted o dost lépe než před tím, ale něco mi tu nesedí, na minulé žádosti si psal, že ti je 16 a ted najednou 12? Pokud si nevynalezl stroj času tak si to nedokážu vysvětlit. A jelikož ti je 12 tak pochybuju, že máš takový schopnosti s administrací, jak tady popisuješ, ale mohu se mýlit. Pak je tady ještě jedna věc kterou bych chtěl vědět a to je jméno (steam ID) druhého acc, kde máš nahráno 307 hodin.
Shrnutí: Takže tvoje hodiny na učtech jsou opravdu velmi dobré, na tomto učtu nemáš žádný prohrešek, což je taky fajn, ale tady jde nejvíc o ten věk. Bohužel nemůžu říct Ano, když si takhle mladý. Omlouvám se.
Já říkám NE

-James D.
Jamesi vysvětlení Smile kdybych nebyl sportovní či člověk který má zapotřebí sedět u compu celej den, nepsal bych tu nebo bych věděl že mně tu nechcete.

hele nevim heslo k účtu ale nick COLONetic
chápu to hoši nezaujal sem vás mam šanci v 16 úplně to chápu tušil sem to.

nechtěl sem psát je mi 16 let - protože my neni my 16 a nechtěl sem být koko* kterej si vymýšlí.

Takže se budu snažit tu co nejvíc pomáhat i přesto že nejsem Admin - /calladmin Smile

s pozdravem Viktor- AKA IštoI Termix   Heart
secret
hhmm.....
secret
Ahoj, díky za žádost, ale musím jít zamítnout. Chybí ti potřebný věk a i úroveň tvé gramatiky není zrovna dvakrát nejlepší.

z těchto důvodů - zamítám

díky mistix.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)