Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Přijat] Nábor
1) Věk
Mám 18 rokov.
2) Nick
abesko
3) Server, na který si žádáš
Dust 2
4) SteamID
STEAM_0:1:633801260
5) Měl si u nás někdy ban?
Bany ani žiadne tresty nemám, som bezproblémový človek, ktorý sa nevytočí nad malými blbostami.
6) Odehraný čas na serveru
50 hodín.
7) Zkušenosti co se týče adminování
Skúsenosti čo sa týka adminovania na CS:GO serveri žiaľ nemám. Ale čo sa týka všeobecne pomáhania hráčov, a profesionálneho prístupu ich mám veľa.
8) 5 Vět o tobě
Ahoj, volám sa Miroslav ale veľa ľudí ma pozná aj ako abesa. Pochádzam z Nitry a aktuálne študujem na strednej škole. Pokiaľ mám nejaký voľný čas tak ho venujem sebarozvoju, športu a samozrejme hrám. Ovládam viacero jazykov ako napríklad, Ruský, Anglický samozrejme Slovenský a Český. Som veľmi priateľský a kľudný človek, dokážem riešiť problémy z chladnou hlavou a vždy si vypočujem obe strany. Medzi moje pozitíva taktiež patrí dochvíľnosť a dôkladnosť, keď niečo začnem tak to musím dorobiť. Čo sa týka príkazov zatiaľ žiadne neovládam, ale veľmi rýchlo sa učím takže si myslím že tam problém nebude. Skúsenosti mám veľké čo sa týka napr. Discordu, Twitch modovania a z veľkej časti aj Minecraft serverov. Bohužiaľ CS:GO som začal znova hrávať iba nedávno takže som ešte nikdy nemal žiadnu skúsenosť v tomto smere. Čo sa týka cheaterov v CS:GO, viem rozpoznať veľmi rýchlo cheatera vzhľadom na to že som ním dlho sám aj bol. Nemám kedykoľvek problém rýchlo reagovať na reporty a vždy ich vyriešiť tak ako by mali byť vyriešené. Taktiež nemám problém komunikovať aj prostredníctvom TeamSpeaku, Discordu a podobných aplikácii na komunikáciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky tak ich kľudne môžete smerovať na moj discord: abeskoo#0420. Ďakujem.

S pozdravom, Abes.

Ahojky,
Pro - vybral si si dobrý server kde je málo adminov (teda 1 asi), podmienky spĺňaš z väčšej časti, si priateľský, chodím s tebou každý deň na TSko a nie si vôbec toxic, si zábavný, dá sa s tebou pokecať a také Big Grin
Proti - ledva spĺňaš hodiny, málo skúsenosti (to sa dá poriešiť, príkazy nie sú ťažké)
Moja odpoveď je ÁNO.
Ahoj, moje vyjádření k této žádosti

Plusy: nahraný čas,chování hráče, angažování se k pomoci adminům (aspoň mě pomáhal hodně krát), vybraný server, rozumný člověk, přesněj opak hráče "besko", vybraný server
Mínusy: žádné jsem nenašel, maximálně to že je zadaný

Za mě dávám: Velké ano!
Lets get loud sviňa 
Ahoj, 
s Abeskem nikdy nebyl problém. Umí se chovat. Většinou odhalí hackera a nahlásí ho rovnou a většinou i s důkazem. 

Za mě ANO.
Ahoj, díky za hezkou žádost. Za mě ti nemám co vytknout, na serveru se chováš ukázkově, co jsem viděl, nebyli s tebou žádné problémy a co jsem zaslechl, tak si dokonce několikrát dopomohl k zabanování cheaterů na serveru. Na ONLY DUST se nám admini rozhodně hodí. Jediná maličkost je, že zatím nemáš žádné zkušenost s adminováním, ale každý někde začínal, proto ti sem dám odkaz kde jsou nějaký ty základní commandy, které by se to hodilo naučit. Za týden mi dej vědět na discordu a uděláme nějaky krátký pohovor.
Commandy: https://wiki.alliedmods.net/Admin_commands_(sourcemod)

-Přijat na pohovor.

díky mistix.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)