Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamítnuto] Žiadosť o admina
Star 
Vek 17
Nick : Dinus69
Server : Mirage Only
 SteamID :
STEAM_0:1:30598631
Mal som u vás ban ? : Nope
Odohraný čas na servery :
108h (+pred resetom celého serveru okolo 150h)
Skúsenosti s adminovaním :
Niečo málo by sa našlo, ale veľmi rád sa priučím od skúsenejších

Niečo málo o mne : Volám sa Peter, mám 17 rokov, pochádzam zo stredného Slovenska, chodím na strednú školu v Martine kde študujem odbor mechanika počítačových sietí, vo voľnom čase sa venujem aktívne hasičskému športu v zbore DHZ Záturčie. Chodievam si rekreačne zacvičiť do fitka. Na BTG som hrával už nejaký ten piatok a po dlhšej dobe som začal znova hrávať CS:GO a vrátil som sa aj na server. Nehrávam moc intenzívne ale každý večer sa pripojím aspoň na hodinku. Niekedy si všímam že ľudia na servery si nedávajú pozor čo píšu, alebo ako sa správajú a to sa mi nepáči  Smile . S adminovaním nemám veľké skúsenosti, ale dúfam že ak by sa mi pošťastilo a prijali by ste ma, tak by som sa od Vás mohol čo to naučiť a spoločne by sme dokázali spraviť server lepším miestom Heart .

Vopred ďakujem za skoré vybavenie mojej žiadosti

Petrík
Ahoj, nevím neviděl jsem tě na serveru ještě a nevím jak se chováš. Je pravda, že teď moc nejsem u PC a vůbec doma tak se můžeme missovat.

Žádost vypadá dobře.

Rozhodnutí je na ostatních.
Ahoj, za mě žádost dobrá, sice jsem tě taky na serveru neviděl, ale nevadí, dal bych ti šanci.
Za mě ANO.

- James D
Zdravím, síce nie som admin na OnlyMirage, a ani som ťa na servery nevidel ale žiadosť vyzerá v pohode.

Rozhodnutie není na mňe ale za mňa ÁNO.

-Buso
Ahoj!

Tvoja žiadosť sa mi páči ale mohol si ju trošku doladiť, nevadí.

Plusy:
- Nahrané hodiny na serveri.
- Žiadny ban.
- Vek.

Mínusy: 
- Nenašiel som žiadne vážne iba to, že ta ani veľmi nevídam na serveri. To sa dúfam zmení.  Big Grin

Za mňa máš ÁNO.
Ďakujem  Cool
S pozdravom, ABESKO.  Cool
Ahoj, diky za žádost, ale budu ji muset zamitnout. Na serveru tě nikdo nepotkává a ani nevim kdo seš, zkus začít víc hrát a uvidí se.

zamítám.

díky mistix.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)