Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamítnuto] žádost o adminose
1) Věk
 16 
2) Nick
 ajdy
 3) Server, na který si žádáš
 Mirage
SteamID 
STEAM_1:0:419681388
5) Měl si u nás někdy ban?
 Ne, ani mute 
6) Odehraný čas na serveru
271hodin 50minut 47sekund 
7) Zkušenosti co se týče adminování
Nejsou skoro žádné, ale příkazy ovládám
 8) 5 Vět o tobě
 Jsem totální švihák a pocházím z pardubického kraje. Baví mě hrát florbal a csko na server chodím již skoro 2 roky, dříve jsem hrál na awp serveru, ale od doby co je dead hraju na mirage. Dále mezi mé koníčky patří bezkonkurenčne čtení nadávek od lukeho a přemýšlení nad tím, jaktože mu ještě nepraskly všechny žilky v těle. Jsem v pohodě a žádné konflikty na serveru nemám ani je nemám v plánu. To by bylo 5 NPC vět o mně a těším se na odpověd děkuji <3 
(dal bych cerne pozadi ale nevim jak SADGE)

Attached Files
.jpg   meloun.jpg (Size: 9.58 KB / Downloads: 4)
Ahoj.

Takže to vezmem rychle. Žádost pěkná, mohla by vypadat lépe. Co se týká tvého věku: Jsi sice mladší, ale někteří už v tomhle věku jsou vyspělejší než někteří 20ti letý borci.
Pokud si dobře pamatuju, tak na AWP jsi byl občas arogantní a sem tam i toxický. (ALE JE MOŽNÉ, ŽE SI TĚ PLETU).

Tvoje hodiny ani zmiňovat nebudu, máš víc hodin, než většina lidí na Miragi.
Ale jak jsem už nejednou psal, tak si myslím, že na Miragi je dost lidí. Jestli chceš máme místo na AWP, Dustu II a 5v5.

Jednoduše řečeno, říkám ANO

James D.
Zdravím,

Žiadosť je pekná aj keď trošku krátka. Vek není úplne ideálny ale nemyslím si že to je taký problém. Hodiny máš super.
Ja ťa moc nepoznám a keďže nie som Admin na Mirage tak rozhodnutie není na mňe.

Ale môj názor je ANO.

- Buso.
Nazdar,

Žiadosť je podla mňa pekná, hodiny máš fajn, na vek sa dá nájsť výnimka ako u mňa Big Grin a príkazy sa naučíš.

Za mňa ÁNO.

- Black$R
Ahoj, vzhľadom na dneskajsie správanie na Only Mirage mením svoj postoj a myslím si že sa na admina nehodíš.
Takže za mňa NIE
S pozdravom, ABES. Cool
(09-16-2022, 07:30 PM)abesko Wrote: Ahoj, vzhľadom na dneskajsie správanie na Only Mirage mením svoj postoj a myslím si že sa na admina nehodíš.
Takže za mňa NIE

Ahoj, jestli jsem se choval nějak nezpůsobile se omlouvam, ale nepřijde mi že by jsem někomu něco napsal nebo řekl (každopádně pokud jo tak se omlouvám, ale přijde mi že jsem nikomu nic neudelal nikdy na serveru Smile )
Ahoj,
 Moc tě neznám tak to vezmu rychle.
 Aktivita je pěkná, neměl jsi žádný ban což je také fajn.
 žádost nevypadá špatně.
 Já dávám ANO a nechám rozhodnout vyšší moc.
       KareL
Ahoj,
poznám ťa len tak z videnia, keď som na serveri tak sa správaš v pohode ale vidím tu nejaké hroty voči Lukovi. Áno Luka nemusím ani ja ale keby si náhodou sa dostal do A-Teamu musíš voči všetkým robiť rovnaké rozhodnutia. Čo sa týka veku, dá sa urobiť výnimka, hodiny máš perfektné a aj žiadosť máš kreatívne spravenú. Skúsenosti s adminovaním naberieš časom a podľa toho čo píšeš tak príkazy poznáš takže super. Nemal si žiadny ban ani commban. Adminov na ONLY MIRAGE treba pretože je to jeden z najaktívnejších serverov BTG.
Za mňa ÁNO.
Ahoj,

nepoznám ťa veľmi keďže poslednú dobu som nebol často aktívny, ale žiadne problémy som s tebou ZATIAĽ nemal.

V žiadosti si sa mohol viac rozpísať ale dá sa to.v

Ja dávam ANO.
Bohužel, máme dostatek důkazů, že děláš blbosti na serveru a žádost tedy zamítáme.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)