Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamítnuto] žádost o adminose
(09-17-2022, 08:30 PM)joez252 Wrote: Bohužel, máme dostatek důkazů, že děláš blbosti na serveru a žádost tedy zamítáme.

Ok chapu rok a pul zpatky jsem byl nevyspele dite a nerikam ze to je i ted ale berte na vedomi ze jsem jeden z nejaktivnejsich lidi na serveru a tolik lidi co jsem mohl zabanovat  za cheaty uz bylo…
Nicméně A-team neni aktivní abych rekl pravdu da se calladmin a nikdo neprijde. Admina potkavam 2krat za den maximalne na serveru. Na serveru mam nahrano 290 hodin a opravdu vim jak casto a na jak dlouho tam je admin a abych rekl pravdu, je to nedostačující. 
Omlouvám se ale toto je pravda a musite s tim neco delat.

Dekuji za pochopeni ajdy <3
(09-18-2022, 05:53 AM)ajdy Wrote:
(09-17-2022, 08:30 PM)joez252 Wrote: Bohužel, máme dostatek důkazů, že děláš blbosti na serveru a žádost tedy zamítáme.

Ok chapu rok a pul zpatky jsem byl nevyspele dite a nerikam ze to je i ted ale berte na vedomi ze jsem jeden z nejaktivnejsich lidi na serveru a tolik lidi co jsem mohl zabanovat  za cheaty uz bylo…
Nicméně A-team neni aktivní abych rekl pravdu da se calladmin a nikdo neprijde. Admina potkavam 2krat za den maximalne na serveru. Na serveru mam nahrano 290 hodin a opravdu vim jak casto a na jak dlouho tam je admin a abych rekl pravdu, je to nedostačující. 
Omlouvám se ale toto je pravda a musite s tim neco delat.

Dekuji za pochopeni ajdy <3
 Ahoj.
Hele je tady jeden problém, který Vy jako hráči musíte pochopit. Smile) To že se staneš členem A-Teamu, neznamená to, že se na vše vykašleš a budeš sedět 24/7 za počítačem a hlídat každičkého hráče, který se jen byť jen připojí , poprvé na server. My máme taky svoje povinosti, který jsou důležitější než hraní CS:GO. Někteří z nás za chvíli dělají maturitu/výučný list a dokonce někteří chodí do práce a vrátí se až večer. Je hezké že máš času tzv. habaděj, ale to furt není nic, co by nás "ohromilo". 
Doufám, že ti tahle odpověď stačí. Kdyby ne, tak mi napiš na discord a hezky si o tom celým pořádně popovídáme Smile 

Můj Discord: James D.#8667

- James D.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)