Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamítnuto] žádost o admina
1. 17                                   6.  62h                         7. byl jsem admin na  ale pak resetli adminy  dal sem si žádost a                                                                                     nepřímuly jí                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   8.jsem začáteční programátor,učím se programovat hry či pomoct přátelům s nějakými drobnostmi.ve volném čase hraji csgo a lolko.mezi moje koníčky patří basketbal,fotbal,učit se nové věci.umym zachovat klid a jednat s klidnou hlavou a nejdříve si vyslechnu obě strany pak to řeším dál.a poslední věc -jsem celkem pohodář nejsem vulgární a snažim se zlepšit v csgo 
STEAM_1:0:714247803

2. venca

333

3. mirage

4 . STEAM_1:0:714247803

5.  ne ani mute                            to je vše doufám že se vám to bude líbit a budu rád za upřímnost a za názor děkuji

Attached Files
.jpg   OIP.jpg (Size: 1.37 KB / Downloads: 5)
Ahoj.
Buďme k sobě upřímní, myslel si tohle vážně? Doufáme že ne, protože to ani není vtipné.

Žádost vypadá jak kdyby jsi ji s prominutím vytáhl krávě ze zadku. Jediný maličký plus vidím, že máš 62 hodin, což je lehce nad limitem, ale není to nic extra.

Dále tu mám tvoje chování, sice jsem u tebe neviděl ani jedno toxic slovo, ale můžu za sebe říct, že jsi strašně arogantní a vůbec mi nepřipadá, že ti je 17. let. (A to nemluvím ani o tvé gramatice...)

Jednoduše říkám NE a dál se to už nebude rozebírat.
(09-19-2022, 05:29 PM)ajdy Wrote: Ahoj, jelikož nejsem admin tak to vezmu švihácky rychle. 
Mohl jsi se víc rozepsat a upravit tu žádost. Žádost jsi musel mít hotovou za 5 min a upřímně se v ní nevyznám Big Grin

+ klidná hlava, věk

-  hodiny(ikdyž je to nad minimum), hraješ na serveru docela krátce (jestli ne tak se omlouvám)

Na základě výše uvedených věcí za sebe říkám NE

---------------------------------------------------
Odpovědisko od ajdyho <3
Ahoj. 
Jenom taková menší rada. Jenom členové A-Teamu mají právo odepisovat na Žádosti o Admina (včetně toho, kdo psal danou žádost). Takže prosím, starej se o své věci a nech nás dělat naší práci. Děkuji 

- James D.
Ahoj venco,
Nebudu tu na tebe nijak zlý nebo jinak nepříjemný. Bohužel ta žádost nevypadá vůbec dobře, sice chápu že programátoři jsou často "prasata" ve psaní, ale jak má programování své pravidla, tak je má i čeština. Ačkoliv se velmi snažím, tak tuto žádost nemohu brát jako legitimní. Nedá se v ní číst. Když už je text srovnaný správně, obsahuje mnoho hrubek, a to dost výrazných.
Jak už jsem napsal nemůžu tuto žádost brát vážně a tak říkám NE.
KareL
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS: Doporučuji ti, abys vždy poté co něco napíšeš sis to následné i přečetl. Přeci jen už samotná stránka ti ukazuje co je v textu za chyby.
Tak to asi ne.

-Zamítám.

díky mistix

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)