Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamítnuto] Žádost o admina ajdy Only mirage 2.0
Heart 
Žádost o admina ajdy Only mirage 2.0
NICK
• smallballer •

VĚK

16

Zkušenosti

skoro žádné nejsou, adminoval jsem ruzné discord servery a mc servery, CSGO zatím ne

RANK

MM rank MG1 (mm nehraju od updatu na ranky měl jsem LEM a dostal jsem po updatu MG1) Server rank MG1

STEAM ID

STEAM_1:0:419681388

BAN

NE

HODINY

301 hours, 20 minutes, 4 seconds LINKOS BRIKULOS

VIP/DC/MIC

VIP mám/Discord připojen/Mikrofon mám šviháckej

PROČ VYBRAT ZROVNA MĚ?

jsem na serveru často, umim zachovat klidnou hlavu, přistupoval bych zodpovědně, vidím často co ostatní nevidí

NĚCO O MNĚ

Ahoj, jmenuji se Adam pocházím z Pardubického kraje a hraju pod přezdívkou "ajdy". Mezi mé koníčky patří:
Florbal, nebýt tlustý prase a csko. Csku se věnuji poslední 3roky a baví mě na extrémní úrovni, proto taky mám tak velkou aktivitu. Ted něco k florbalu, florbal hraju 10 let (od první třídy) a též mě hodně baví, mám v něm docela dost "karierních" úspěchů např. Nominace poslední 3roky do užšího výběru Východní části republiky u14, u15, u16 (poslední 2 roky však ale na pozici náhradníka jelikož jsem byl zraněn). (napsal jsem to jen proto aby jste si nemysleli ze jsem krysa zalezlá za pc).
Chci se omluvit BLACKOVI za událost 2dny zpátky kdy jsem ho nazval tak, že nepřistupuje k hráčům serveru rovnocenně. Black je super admin a vždycky mě ohromil jeho aktivitou. Na server chodím cca 2roky a 4měsíců +awp asi 4měsíce. Minule mi žádost nevyšla odhaduji kvuli staré záležitosti na serveru AWP (2roky a 8 měsíců zpátky) kdy jsem byl arogantní a toxický ale doufám že přimhouříte očka, byl jsem dítě.
To by bylo pár slov o mě Přeji hezký zbytek dne 
ajdy<3
Zdravíčko, k tvojej žiadosti

+
Hodiny, Žiadosť vypadá fajn
-
Občas puknú nervy a vtedy je poznať aj ta iná strana (to čo sa stalo s Blackom), ale hold verím že na tom by si zvládol popracovať, stane sa to, sme predsa ľudia

Súhrn
Celkovo nemám s tebou žiadny problém len občas buchneš mi pripadá ale ako som písal hore, verím že sa to zlepší

Za mňa    ÁNO
Ahoj Ajdy.

Vzhľadom na to že žiadosť si si dával dosť skoro po tvojej minulej žiadosti tak moje vyjadrenie znie následovne.

Za mňa máš NIE.
Ďakujem.
S pozdravom, ABES. Cool
Čau Ajdy.

Žiadosť je síce pekná, ale viem že sa chováš dosť arogantne a niekedy dosť agresívne tak sa vyjadrím takto.

Za mňa to je bohužiaľ Nie.
Ahoj Ajdy.

Ban si nemal, hodiny máš super a žiadosť vyzerá celkom fajn. Ja ťa síce moc nepoznám ale ako som sa dočítal tak si dávaš celkom skoro žiadosť po tvojej minulej. Taktiež som zistil že si často arogantný až agresívny a to sú dosť veľké negatíva.

Preto ti musím dať NIE 

-Buso
Čau ajdy,

Žádost je dobrá pěkně zpracovaná.

PRO:
Hodiny, aktivita, žádné bany, barevná žádost.

PROTI:
Podle předešlých zpráv si byl dost arogantní a agresivní, žádné zkušenosti.

Za mně vůbec nevím nechám to na zbytku.

Houpp
Ahoj, bohužel na základě reakcí našeho ateamu žádost zamítám, v případě, že si žádost budeš chtít poslat znova, budeš tak moct učinit až 19.12.2022.
Jinak žádost vizuálně hezká, teď zkus zapracovat ještě na tom chování.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)