Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamítnuto] Žádost o Administrátora | Only Mirage v2
Heart 

Můj věk:
Už nějaký ten pátek mi bude 17 let

Můj nickname:
✪ KublochGaming ❤

Server na kterém žádáš o pozici:
Only Mirage

Moje SteamID:
STEAM_1:0:81421510

Měl jsi u nás někdy ban?:
Za těch necelých 500h co jsem u vás nahrál si nejsem vědom, že bych spáchal nějaký extra velký přestupek za který bych měl dostat ban.

Můj odehraný čas:
Jak jsem psal nahoře mám necelých 500h | No jo no. Nemám život :,)

Tvé zkušenosti s adminováním:
Netuším jestli to je třeba psát znovu, ale v rámci CSGO jsem byl Administrátorem pouze zde na BTG, ale co se týče třeba Minecraftu tak odtamtud mám bohaté zkušenosti, ale o těch už jsem psal v předešlé přihlášce která se díky rollbacku jako další zcorruptovala.

No a něco málo o mně:
Zdravím, jmenuji se Jakub. Na sociálních sítích a ve hrách vystupuji pod přezdívkou KublochGaming. Je mi dlouhých 17 let. Bydlí­m v Plzeňském kraji. Jsem dá se řící přátelský člověk co si rád hledá nové přátele, které jsem taky díky BTG našel. Mimojiné se také zají­mám o počitače a celkově o novodobé technologie. Také hraji hry jako je například Minecraft, Counter Strike, PUBG a další­. Studuji třetím rokem obor Spojový mechanik pro IT. V minulosti jsem se věnoval produkování videí­ na platformu YouTube čí už streamování­ na platformu Twitch, ale od toho jsem upustil kvůli nedostatečnému hardwaru a také času který do toho je třeba vložit. Toť z mé strany vše.

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď ♥
S pozdravem a přáním hezkého dne, Kubloch
Kdo dělá bordel, ten se opravdu nesměje jako poslední..
Ahoj,
co si budeme zkušenosti máš, nějakou vulgaritu/aroganci jsem neviděl. Také si dlouho nebyl na serveru. Poslední týden ti aktivita leze nahoru.

Následně snad si se poučil z chyb, které si udělal předtím.

Za mě ANO.
Ahojky,
si priateľský hráč, pozná ťa takmer každý, si aktívny, nie si toxic. Nemám žiadny problém s tým aby si sa zase stal adminom.
Moja odpoveď je ÁNO.
Zdravím, moje vyjádření k této žádosti.

Plusy: Zkušenosti,Vizualizace,Odehraný čas.
Mínusy: Vybraný server

Dodatek: Vůbec se mi nelíbila jeho slova potom co byl vyhozen, silné řeči otom jak konečně bude mít klid, silné slova otom jak už se nevrátí apod. , Už tuplem se mi nelíbilo, že za jeho "údajný vyhazov můžu jen já" a že jsem na něj neustále něco hledal, když vedení a x dalších lidí ví odkuď problém za jeho vyhození vedl, s osobou mám problémy od té doby co jsem ve vztahu s jednou osobou, takže já vůbec nic kladného říct nemohu nehledě na to, že tam byla i vulgarita apod, Několikrát také porušil pravidla ohledně ak prvního kola Smile asi na truc z vyhození A-T, sice poslední týden co tak slíchám a vídím se chová normálně ale i tak. Za mě je odpověď na tuto žádost jasná.

Za mě NE.
Lets get loud sviňa 
Čau, mé vyjádření zní:

Žádost vypadá k světu, nevidím u tebe žádné problémy, máš něco naučené z okolí adminsitrace, tak porč tě nezkusit? Jedinej problém je vybraný server, je nás tu dost, kdyby se uvolnilo místo, máš šanci.

Za mě ANO.
Ahoj, díky za žádost, ale i přes několik kladných vyjádření ji budu muset zamítnout. Věřím, že si se možná poučil ze svých chyb, ale i tak mě dost odrazují tvoje dřívější přestupky, k tomu to tvoje vyjádření u odchodu cituji: „konečně budu mít klid“. A podobně. Z těchto důvodu si nemyslím, že je dobrý nápad tě vzít zpět.

-Zamítám.

díky mistix.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)